if_photoif_put_inmenu
МГК Вірамакс
Зателефонуйте нам!
+38 (073) +38 (073) 268-38-33 Показати

Для чого мені потрібна вишка туру?

27 липня 2017

Будівельні вишки тури – це спеціальне висотне, мобільне обладнання, яке має у своїй основі уніфіковані елементи. Вишки прості в монтажі-демонтажі і ефективні у використанні.
Травми на будівельних майданчиках з використанням вишок трапляються дуже рідко. Надійність конструкції, яка застосовується в вишки тури, допомагає ефективно працювати на висоті, не побоюючись випадкових падінь. Вежі можуть відрізнятися по висоті і по матеріалах ізготовления. Також вони різняться особливостями конструкції, розмір настилу і величиною вантажопідйомності. Особливості робіт визначають вибір моделі.
Сучасна вишка туру відрізняється багатофункціональністю експлуатації і досить великими можливостями.Чим краще оснащена будівельний майданчик, тим швидше і якісніше проводяться роботи. Вона може використовуватися в будівництві для виконання різних ремонтних або будівельно-монтажних робіт, для проведення реставраційних чи оздоблювальних робіт на фасадах будівель або всередині їх і багато що інше. Однозначно можна сказати, що правильно підібрана вишка туру дозволить виконати роботи якісно, з меншими трудовитратами і в строго встановлені терміни.

Цікавий факт, з вишкою турою Вирамакс ви можете безпечно працювати на висоті 15 метрів.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×