if_photoif_put_inmenu
МГК Вірамакс
Зателефонуйте нам!
+38 (073) +38 (073) 268-38-33 Показати

Фасадні системи BMU * за технологією DAVIT

02 березня 2020

Фасадні системи BMU * за технологією DAVIT - сучасне рішення для стаціонарного обслуговування фасадів будівель.

Якщо Ви плануєте проект висотного будинку або торгово-розважального центру питання обслуговування фасадів обов`язково стане в порядку.
Технологія

По всьому периметру даху будівлі кріпляться спеціальні кронштейни, на які встановлюються робочі консолі.

Завдяки робочим консолей в подальшому буде здійснюватися підйом фасадних люлек за допомогою троса.

Так як робочі консолі будуть встановлені вздовж усього периметра даху будівлі - це забезпечить можливість доступу до всієї площі фасаду будівлі.


Які завдання допоможе вирішити BMU *- система?

Обслуговування фасадів будівель на постійній основі без монтажу / демонтажу;Проектування під будь-який вид фасаду будівлі;Очищення, мийка, ремонт, монтаж і сервісне обслуговування фасаду.В майбутньому кожна будівля буде проектуватися з BMU * - системою

Технічне обслуговування фасадів за допомогою фасадних систем BMU * - вже навіть не норма, а обов`язкова умова в країнах Європи і в багатьох розвинених державах світу.

"Для України проект BMU * в 2020 році - це поки в новизну", - коментує власник МГК "Вірамакс" Геннадій Захаренко. - "Наприклад, наш перший проект ми почали тільки в 2019 році: проектувальники столичного ТРЦ RETROVILLE замовили у нашій компанії фасадну систему BMU * на моно рельсовому ходу для технічного обслуговування свого будинку. Ми отримуємо все більше запитів і це говорить про те, що забудовники в Україні розуміють і готові використовувати сучасні системи обслуговування фасаду будівлі. 

Переваги таких систем очевидні. Проектувальники отримують можливість вирішити раз і назавжди питання очищення, миття, ремонту, монтажу та сервісного обслуговування фасаду будівлі ".

Якщо Ви хочете прорахувати проект фасадних систем BMU * за технологією DAVIT пишіть на електронну пошту info@viramax.ua.Переваги фасадних систем за технологією DAVIT

Не потребує кваліфікованого персоналу;Найбільш економний варіант серед фасадних систем BMU *;Виключає пошкодження склопакетів фасаду, завдяки наявності спеціальних барабанів для троса;Простота конструкції;Висока швидкість роботи.


Запрошуємо до співробітництва

Технічні фахівці МГК "Вірамакс" проведуть проект фасадних систем BMU * за технологією DAVIT від проектування та реалізації до сервісного обслуговування.

Якщо Ви вирішили купити фасадні системи BMU - телефонуйте і отримаєте безкоштовну консультацію по тел.: 0 800 751 550.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×