if_photoif_put_inmenu
Вірамакс
Зателефонуйте нам!
+38 (073) +38 (073) 268-38-33 Показати

Правда чи міф: у світі вже почали виробляти біорозкладаний пластик?!

13 листопада 2018

Світовий океан, який переповнений сміттям з пластику — це одна з реалій 21 століття. Багато екологи вже давно б`ють на сполох. Є готове рішення у сучасних виробників і науковців?

 

В Чанчуньском інституті прикладної хімії академії наук Китаю повідомили, що в Китаї приступили до масового виробництва біорозкладаного пластику, створеного на основі двоокису вуглецю.

 

Трохи матчастини

 

Вуглекислий газ є парниковим газом. Разом з цим він відноситься до числа дешевих вуглецевих ресурсів. Розкладаний бактеріями пластик на основі діоксиду вуглецю відрізняється не тільки екологічною безпекою, але і економічністю.

 

Історія винаходу

 

Наукові співробітники інституту почали дослідження біологічних матеріалів на основі двоокису вуглецю в 1997 році.

 

«Створити біорозкладані матеріали на основі двоокису вуглецю теоретично не складно, складність полягає в розробці високоактивного каталізатора синтезу високомолекулярних матеріалів та оптимізації їх якості за умови зниження собівартості», — сказав старший науковий співробітник інституту Ван Сяньхун.

 

Старший науковий співробітник інституту разом з колегами завершили технологічний процес створення нового матеріалу в 2014 році. В ході розробки фахівці отримали патенти як в Китаї, так і в Японії, США.

 

Де будуть використовувати винахід

 

Новий полімер, як повідомляється, застосовується для виготовлення пакетів, пакувальних матеріалів і сільськогосподарської плівки. Зокрема в Китайській академії сільськогосподарських наук вже чотири роки поспіль тестують біорозкладана плівку. Ван Сяньхун впевнений і в комерційному успіху цієї продукції.

 

«Якщо обсяг виробництва нового виду пластику досягне 300 тис. т. у рік, то його собівартість надалі знизиться», — заявив він.»

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×