if_photoif_put_inmenu
МГК Вірамакс
Зателефонуйте нам!
+38 (073) +38 (073) 268-38-33 Показати

У Києві реалізується перший масштабний проект фасадних BMU-систем при будівництві ТРЦ RETROVILLE

02 березня 2020

З 2008 року у всьому світі почався бум використання фасадних систем BMU (Building Maintenance Units). Україна не стала винятком. У 2019 проектувальники столичного ТРЦ RETROVILLE замовили у компанії Вірамакс фасадну систему BMU на монорельсовому ходу для технічного обслуговування свого будинку.  Історія проектуФахівці МГК "Вірамакс" приступили до реалізації інноваційного проекту з весни 2019 року.Retroville - багатофункціональний торгово-розважальний центр, який увійде в історію, як перша будівля в Україні з унікальною для нашої країни технологією BMU-системи.  Інженерні рішенняПри проектуванні ТРЦ RETROVILLE була розроблена спеціальна фасадна система BMU на монорельсовому ходу.На даному етапі вже йде монтаж кронштейнів для установки монорельса.

  У чому унікальність такого проекту?По всьому периметру будівлі кріпляться спеціальні кронштейни, на які встановлюється рейковий шлях. В подальшому з даного монорельсу буде пересуватися каретка, яка буде утримувати люльку.

Рейковий шлях дозволить каретці переміщатися по всьому периметру будівлі та регулювати робочу висоту люльки уздовж фасаду будівлі.  В майбутньому кожна будівля буде проектуватися з BMU-системами

"Технічне обслуговування фасадів за допомогою фасадних систем BMU - вже навіть не норма, а обов`язкова умова в країнах Європи та в багатьох розвинених державах світу", - коментує власник МГК "Вірамакс" Геннадій Захаренко. - "Для України проект BMU - це поки новинка. Але те, що ми приступили до реалізації такого проекту, вже говорить про розуміння наших забудовників проблеми подальшого технічного обслуговування будівель ". 

Які завдання вирішують і навіщо були створені фасадні BMU-системи?В кінці минулого століття в усьому світі було побудовано тисячі висотних будівель. І тільки в 21 столітті інженери стали вирішувати, що ж робити з обслуговуванням мільйонів квадратних метрів скляних фасадів. Рішення виявилося очевидним - потрібно придумати систему, завдяки якій можна буде постійне стаціонарне обслуговування всієї площі фасаду будівлі. Так виникла технологія фасадних BMU-систем. 


Переваги роботи BMU-системи


Простота конструкції дає можливість заощадити на монтажі / демонтажі, тому що монтаж проводиться один раз;Безпечне переміщення по фасаду, яке забезпечує наявність ходових коліс на люльці;Можливість обслуговування всієї поверхні будівлі, навіть у вітряну погоду;Виключає пошкодження склопакетів фасаду, завдяки наявності спеціальних барабанівдля троса;Підходить під абсолютно будь-який тип будівлі, будь-якої складності;Можливість обробки всієї поверхні будівлі шляхом переміщення консолей;Призначена для роботи відразу двох осіб;Не вимагає наявність кваліфікованого персона;Швидка окупність;Простота конструкції;Висока мобільність робіт;Вантажопідйомність люльки - до 250 кг. 

Надання документаціїПри покупці люльки BMU на монорельсовому ходу від МГК "Вірамакс" забудовники отримають обов`язкові в Україні сертифікати та дозволи: сертифікат відповідності, паспорт моющей люльки BMU, інструкцію по експлуатації, каталог запасних частин та інші.  КонтактиОтримати детальну консультацію та купити фасадні системи BMU можна за тел. 0 800 751 550 (дзвінок безкоштовний) або відправивши заявку на електронну пошту info@viramax.ua.Задайте Ваше питання в Facebook - https://www.facebook.com/pg/viramaxua

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×