if_photoif_put_inmenu
МГК Вірамакс
Зателефонуйте нам!
+38 (080) +38 (080) 075-15-50 Показати
+38 (073) +38 (073) 268-38-36 Показати

МГК Вірамакс: ми готові привезти під замовлення б/у будівельні крани всіх можливих характеристик і модифікацій

30 травня 2019

Будівельні крани використовуються в 95% випадків будівництва. Високі ціни покупки і низька якість орендного парку на ринку в Україні змушують забудовників задуматись про альтернативне рішення. У цьому випадку ідея придбання б/у будівельного крана з Європи стає цікавим варіантом. Таку пропозицію для своїх клієнтів реалізовано і в МГК «Вірамакс». Компанія тепер надає нову послугу для своїх клієнтів: підбір, продаж та поточний сервіс б/у кранів з Європи.

При покупці б/у будівельного крана зазвичай виникають такі питання:

- як перевірити якість і відповідність заявленим характеристикам, адже кран знаходиться за межами України?

- як знайти перевіреного продавця, щоб не отримати проблеми замість вирішення?

- де потім знайти запчастини на б/у кран, хто буде обслуговувати і здійснювати технічне обслуговування?


Якщо ви купуєте кран далеко не перший раз - швидше за все багато вже знаєте на власних пробах і помилках. А якщо немає? - Тоді залишається сподівається на удачу? - запитаєте ви.

 

В ідеалі працювати з перевіреною компанією з гарною репутацією, історією успішних угод і підтвердженим досвідом роботи на ринку. Залишається знайти необхідний за параметрами кран і можна приступати до наступного кроку.


Важливо розуміти, що наявність всіх запчастин і професійного технічного обслуговування можна очікувати тільки від компанії прямого представника бренду в Україні. Перекупники і всякого роду «ділки» такого сервісу вам не нададуть - це очевидно.

«Ми працюємо на ринку України з 2004 року, на ринку Казахстану з 2014 року», - зазначає власник МГК «Вірамакс» Геннадій Захаренко. - «Наша компанія провела понад 6 тис. угод. Такі проекти продажу як реалізація б/у будівельних кранів - це можливість для нас підтвердити наш статус на ринку. Тому ми підійшли до підготовки нашої пропозиції з усією серйозністю: провели тестовий досвід розмитнення і доставки б/у крана в Україні. Загалом, прояснили всі питання, які можуть виникнути у наших покупців ».

     

МГК «Вірамакс» працює тільки з офіційними представниками заводів виробників, які відновлюють і готують б/у крани для реалізації в Європі.

«Часто клієнти запитують: якщо цей кран в такому відмінному стані - чому ж європейці його продають?», - розповідає власник МГК «Вірамакс» Геннадій Захаренко. - «Ми самі задавали це питання нашим партнерам. Нам прояснили: в Європі дуже хороші умови покупки кранів в лізинг і кредит. Крім того, вимоги до обладнання та його експлуатації максимально жорсткі в Євросоюзі. З огляду на ці факти європейці постійно оновлюють свій орендний парк будівельних кранів ».

МГК «Вірамакс» уклав договір з кількома орендними компаніями в Європі, орендний парк яких сягає понад 500 кранів. Завдяки цьому, вибір і асортимент кранів для реалізації з Європи тільки від цих компаній складає понад 20-30 одиниць щомісяця.

     

«Європейці - відмінні бізнесмени, тому запчастини і всі необхідні для сервісу б / у кранів деталі продумані до дрібниць», - коментує власник МГК «Вірамакс» Геннадій Захаренко.

         

У МГК «Вірамакс» готові забезпечити покупку б / у крана під ключ.

Це виглядає приблизно так:

Допомога при підборі необхідної моделі крана - підбір відповідного крана в Європі - доставка і розмитнення обладнання - установка крана на об'єкті замовника - поточне обслуговування та сервіс будівельного крана.

                     

Всю необхідну інформацію можна дізнатися за тел .: 0 800 751 550

Або пишіть запит на електронну пошту info@viramax.ua

Відео блог компанії - https://www.youtube.com/channel/UCuMbck_griU546CFpFpRQDQ?view_as=subscriber  

 

Довідково

МГК "Вірамакс" створена в 2004 році.

У 2018 році компанія значно розширила спектр послуг: в асортименті з'явилися будівельні крани нові і б/у, стаціонарні бетононасоси: дизельні та електричні, бетонораздаточние стріли європейського і китайського пр-ва, будівельні лебідки та фасадні люльки BMU.

Офіси компанії з власної сервісною службою та складами розташовані в 2 країнах:

Україна: Київ, Одеса, Львів, Дніпро;
Казахстан: Нур-Султан, Алмати.